З початку повномасштабної агресії росії, в Україні триває загальна мобілізація. Долучитися до лав Сил оборони можна, як напряму через відділи ТЦК та СП, так й за допомогою рекрутингових центрів окремих військових підрозділів, інформує Proslav.
12-та бригада спеціального призначення НГУ «Азов» й 3-тя Окрема штурмова бригада ЗСУ підходять до комплектації власних підрозділів максимально прискіпливо. На підготовку та випробування рекрутів не жалкують ні часу, ні ресурсів.
Для тих, хто ще вагається й не знає, чого очікувати від мобілізації до українського війська «Азов» та 3 ОШБр відзняли відео й показали процес підготовки новобранців.
Як відбувається підготовка новобранців в АЗОВі
Легендарний підрозділ Національної гвардії України «Азов» завоював прихильність серед суспільства й водночас вселяє паніку у ворога ще з 2014 року. Його бійці подолали великий та нелегкий шлях з часів АТО/ООС, виконавши низку надважливих операцій. Однією з таких було звільнення Маріуполя від сепаратистів та російській військових.
Під час великої війни бійці тоді ще полку «АЗОВ» обороняли те ж місто, знаходячись у повному оточенні. Командир бригади – підполковник НГУ Денис Прокопенко провів у ворожому полоні 4 місяці. Наразі продовжує давати бій росіянам на фронті.
На Youtube-каналі «АЗОВ» опубліковано велику кількість матеріалів, які направлено, як на поглиблення знань військовослужбовців, так й на мотиваційну складову населення й популяризацію служби українському народу.
Поєднанням даних чинників є трилогія «Рекрут». Досвідчені інструктори навчають новоприбулих рекрутів, а ті, у свою чергу, долають фізичні та психологічні перепони на шляху отримання завітного та легендарного шеврона «АЗОВ».
«Війна динамічна і непередбачувана. Вона випробовує на міцність нашу армію. Військо швидко змінюється, щоб бути на декілька кроків попереду ворога. Інструктори «Азову» узагальнюють реальний бойовий досвід і передають його рекрутам у вигляді чітких алгоритмів», – зазначають азовці.
Переглянути відео можна за посиланням.
Анкета для вступу до бригади «Азов»: https://bit.ly/3Uerk06.
Номер рекрутингового центру +38 073 033 4308.
Як проходить підготовка рекрутів в 3 ОШБ
3-тя ОШБр – новостворений підрозділ ЗСУ, який розширився до рівня бригади з початку повномасштабного вторгнення. Його основою є ветерани АЗОВу, які пройшли численні битви ще з часів АТО. Командиром бригади є полковник НГУ Андрій Білецький, який й був один з перших, хто створював добровольче формування ще у 2014 році.
На Youtube-каналі бригади є низка відео, у яких показано підготовку рекрутів до служби у підрозділі.
Першу трилогію було викладено у липні 2022 року. На ньому показано три тижні курсу молодого бійця.
Також 3 ОШБ показала тестовий тиждень штурмовика. В бригаді розповідають, що це шанс познайомитися з підрозділом, спробувати себе, свої сили та перевірити моральний дух до того, як станеш рекрутом.
Окрім цього, у підрозділі відзняли документальний серіал «Шлях воїна». У ньому йдеться про те, як добровольці проходять етап допідготовки до КМБ, під час якого на них чекає інтенсивна програма тренувань та навчання: тактика, парамедицина, орієнтування на місцевості, ідеологічні лекції, робота зі зброєю, а також відпрацювання на практиці отриманих навичок під час нічного штурму та оборони позицій.
А спеціально для тих, хто «не створений для війни» та боїться отримати повістку у бригаді зафільмували серію роликів під назвою «Незнайко на війні». У них Дісней – рекрут 3-ї ОШБ, отримавши повістку, вирішив йти служити і поставив собі за ціль потрапити до лав цього підрозділу.
Про свій шлях в армію з цивільного життя, в якому він жодного дня не тримав у руках зброю, він вирішив вести відеоблог.
Переглянути матеріали можна за посиланням.
Подати заявку: https://ab3.army/.
Контакт центр 3 ОШБ: +38 (068) 430 80 02.
Водночас нагадуємо про добірку актуальних військових вакансій від платформи Lobby X. У Силах оборони шукають аналітиків, ІТ-спеціалістів, артилеристів, зв’язківців тощо. Повний перелік спеціальностей – за посиланням.
Також ділимося ТОП-5 фільмами, які мотивують й розповідають про братерство, героїзм, самопожертву, відданість та боротьбу за свободу. Детальніше – у нашому матеріалі.