Юнаки з Матадору вибороли «Кубок Перемоги» у Переяславі

За повідомленням офіційного сайту Переяславської міської територіальної громади, минулої неділі, 2 жовтня, проходили змагання з футболу «Кубок Перемоги» серед юнаків 2009-2010 року народження.

На стадіоні імені Валерія Лобановського зібрались команди Переяславської ДЮСШ«Авангард» (місто Бориспіль), Яготинської ДЮСШ та колектив «Матадор» (місто Переяслав). Знаменну подію відвідали міський голова Вячеслав Саулко, начальник відділу фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Валерій Мільгевський та директор КЗ «Переяславська ДЮСШ» Людмила Буряк.

Змагання розпочались із хвилини мовчання на вшанування пам’яті за полеглими захисниками.

Тож, перемогу здобули футболісти місцевого колективу «Матадор», друге місце зайняла команда Переяславської ДЮСШ, почесне третє місце – клуб «Авангард».

Кращим воротарем турніру став Богдан Коваленко, кращим захисником – Гліб Дорошевіч, кращий нападник – Данило Довгалюк, кращий гравець змагань – Артур Мільченко.

«Вітаємо переможців та призерів змагань і їх тренерів! Дякуємо усім командам та їх наставникам, що долучились до спортивного свята. Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі заходи», – вітають у повідомленні на сайті громади.

Благодійний фонд «Happy Paw» завітав на Переяславщину. Що робили благодійники та який урок провели для учнів Стовп’язької гімназії? Фото та відео дивіться у нашому матеріалі.