⚠️ Оперативна інформація в Telegram

Благодійники з усього світу допомагають українцям купувати паливо – на порталі «єДопомога» доступна нова опція

На гуманітарній платформі «єДопомога» тепер доступна нова опція – отримання пального чи надання «пожертви» у вигляді пального.

Про це повідомляють у пресслужбі Міністерства соціальної політики.

Благодійники з усього світу допомагають українцям купувати паливо – на порталі «єДопомога» доступна нова опція

Це стало можливим завдяки тому, що до партнерів платформи єДопомога долучилась всеукраїнська Мережа АЗК «WOG».

«Під час війни багато українців потребують підтримки для того, щоб купити продукти, ліки, а також заправити автівку і мати можливість евакуюватись, дістатись до лікарні тощо. Сподіваємося на те, що тепер благодійники з усього світу будуть підтримувати онлайн українські родини не тільки продуктами та ліками, а і паливом», – відмітив заступник очільниці Мінсоцполітики Костянтин Кошеленко.

Щоб стати Благодійником, на платформі єДопомога необхідно обрати заявку на допомогу в розділі «Пальне» та сплатити Передплату – на суму 200, 500 або 1000 гривень. Після цього Заявник отримає спеціальний цифровий код, який можна використати на купівлю пального у мережі АЗК WOG.

Передплата на пальне є разовою та дійсна впродовж 30 днів з дати оплати. Вона може бути використана лише для покупок у мережі АЗК WOG. Якщо Передплата не використана протягом цього часу, платформа єДопомога інформує Благодійника, що Передплата протермінована та згенерована заново, і повідомляє про необхідність направити його новому Заявнику, що потребує допомоги.

Скористатись Передплатою єДопомога можна на будь-якому АЗК WOG, окрім тих, де воно відсутнє чи відпускається лише для заправки спецтранспорту або по безготівковому розрахунку.

Як отримати допомогу?

  1. Зареєструйтесь на платформі: https://social.edopomoga.gov.ua/ua/ .
  2. Залиште заявку на допомогу.
  3. Коли Благодійник обере заявку та здійснить оплату, ви отримаєте код в електронному кабінеті на платформі та/або смс-повідомлення на номер мобільного телефону. Аби скористатися допомогою, під час покупки пального на касі потрібно надати цифри коду з СМС або ж показати Передплату єДопомога зі штрих-кодом для сканування.

Нагадаємо, НБУ зняв низку обмежень для підтримки діяльності волонтерів та бізнесу.