Переяславська молодь долучилася до відеопроєкту #ЯкщоЧесно. З-поміж 12 різнотематичних епізодів для всіх, хто хоче краще розуміти сучасну молодь, три – за участі студенток місцевого університету Катерини Пипко, Анни Стешенко, Ольги Богданець, Юлії Сиволоб, Катерини Тригубчук, Анастасії Чуприни та Карини Степаненко, передає Proslav.
У відвертих влогах підлітки з різних куточків України розповідають про те, що для них справді важливо – щиро й безпосередньо. Серед іншого діляться порадами які б дали собі 12-річним, говорять про розуміння психічного здоров’я підлітків, тиск молоді на молодь через соцмережі, рецепти заведення дружби, важливість вищої освіти на сучасному ринку праці, роль чоловіка та жінки у сім’ї на погляд молоді, життя в селі, працю на себе та за наймом, ознаки нездорової дружби тощо.
«Разом із Zinc Network ми поїздили країною, щоб зафіксувати їхні думки й погляди на різні актуальні питання – без фільтрів та прикрас. Говорили про те, що хвилює, що болить, і що робить щасливими – усе так, як є», – говорять ініціатори відеопроєкту з «Мріємо та діємо».
Переглянути 12 епізодів та дізнатися більше про те, що насправді важливо для сучасної молоді можна на сторінках «Мріємо та діємо» у Facebook та Instagram. Переяславок можна знайти у таких відео:
Що найбільше переяславська молодь цінує у друзях?
Підлітки часто кажуть, що стосунки із друзями – це найголовніше у їхньому житті. Що ж такого особливого у найкращих друзях, і за що ми їх так сильно любимо? Ось, що розповіли учасники та учасниці проєкту #ЯкщоЧесно.
Що дорослим варто знати, щоб краще розуміти сучасну підліткову культуру? Говорять дівчата з УГСП
«Оце молодь пішла, у наш час такого не було» при – чує кожне покоління на свою адресу. Чому ж батькам і старшим людям загалом так складно буває зрозуміти підлітків? У цьому випуску #ЯкщоЧесно молоді люди відповідають на наболіле запитання: що дорослим варто знати про підліткову культуру, щоб нарешті порозумітися?
Що дорослі мають знати про кібербулінг – відповідають студентки університету Переяслава
Кібербулінг — одна з речей, які дорослі часто не сприймають всерйоз, а даремно, попереджають учасники й учасниці проєкту #ЯкщоЧесно. У цьому відео підлітки поділились порадами для дорослих: що варто знати про кібербулінг та як допомогти своїм дітям захиститись від нього.
Нагадаємо, що у Переяславі розгорнувся «Центр науки»: інтерактивна біологічна виставка, яку можуть відвідати усі охочі