Від сьогодні у фірмових магазинах «Переяслав Хліб» можна купити ще й бездріжджовий хліб на заквасці – корисний, багатий вітамінами, мікроелементами та клітковиною. На старт продажу цього ексклюзивного хліба жителі Переяславщини чекали з нетерпінням, адже самі обирали для нього назву!
У тренді – натуральне
За свою багаторічну історію місцевий виробник хлібобулочних виробів ТМ «Переяслав Хліб» вже заслужив безумовну любов споживачів. Утім підприємство й надалі невпинно вивчає їхні побажання і слідкує за трендами.
Сучасні покупці дедалі більше цікавляться «здоровою» випічкою. А особливо затребуваним серед поціновувачів натуральної продукції є бездріжджовий хліб. Саме такий почали випікати на переяславському хлібозаводі.
У складі бездріжджового хліба – жодних шкідливих харчових добавок, розпушувачів чи підсилювачів смаку. Лише пшеничне борошно, олія, сіль та цукор. А дріжджі замінили натуральною закваскою, яку на виробництві підживлюючи власноруч. Максимум користі!
Ручна праця та суворе дотримання технології
На підприємстві зауважують: у промислових масштабах рідко беруться за випікання бездріжджового хліба, оскільки часу на його виробництво потрібно значно більше. Чого варті лише кількагодинне визрівання закваски й холодна ферментація тіста. Утім на виробів ТМ «Переяслав Хліб» працюють спеціалісти, які мають за плечима не одне десятиліття досвіду, а головне – зацікавлені в тому, щоб запропонувати землякам максимально якісний продукт.
Кожен виріб пекарі формують вручну і перед тим, як відправити до печі, роблять на ньому характериний надріз – це для того, щоб хлібчик вийшов дуже пишним і пористим всередині, мав повітряний м’якиш і тонку хрустку скоринку.
Вірність українським традиціям
До вибору назви ТМ «Переяслав Хліб» попросив долучитися місцевих мешканців. Голосування за кращий варіант проводили у соцмережах Proslav. Беззаперечним лідером за кількістю голосів була назва «Паляниця» пшенична на заквасці.
Колектив хлібозаводу дослухався до думки земляків. Варто зазначити, що ця культова назва якнайкраще пасує новому виробу. Напевно, саме так і виглядала справжня українська паляниця – святиня нашого народу.
Для новинки розробили стильне й лаконічне пакування. На ньому можна побачити позначку «Зроблено в Україні» – маркування, яке вирізняє вітчизняних виробників на ринку.
Скільки коштує бездріжджовий хліб та де купити?
Тож тепер «Паляницю» на заквасці можна придбати до свого столу. Зважаючи на тривалий, технологічно складний процес виробництва та ручну працю на деяких його етапах, бездріжджовий хліб випікатимуть в обмеженій кількості.
Ще теплим і запашним хліб постачатимуть у фірмові магазини «Переяслав Хліб-Молоко» кожні два дні. Термін зберігання, зазначений виробником – чотири доби, утім хліб і довше не черствіє й лишається м’яким.
Вага виробу – 650 грамів. Вартість – 44 гривні.
У чому перевага бездріжджового хліба?
Приготування бездріжджового хліба – стародавній спосіб, саме так і готували хліб наші предки багато років тому. Завдяки тому, що в складі немає дріжджів, а тільки натуральна природна закваска, такий хліб не шкодить мікрофлорі кишечника, краще засвоюється, поліпшує травлення, адже під час бродіння розмножуються корисні бактерії. Хліб багатий на вітаміни групи В, а також залізо, цинк, кальцій, магній.
Нагадаємо, у Переяславі відкрилася кав’ярня «Бібліотека»: там можна смакувати кавою та безкоштовно брати книги.