У будь-якій електричній мережі немає постійної стабільної напруги – вона періодично знижується або підвищується. І це може погано впливати на роботу техніки. Аби захистити обладнання, в ланцюг вмикають додатковий спеціальний пристрій – стабілізатор напруги. https://stabilizatori.com/stabilizatory-naprjazhenija-/dlya-doma
Опинившись удома після робочого дня, людина поспішає зробити всі справи по господарству. Особливо гостро це відчувалося у період відключень світла в Україні. Всі кидалися прати, прасувати, прибирати, працювати за комп’ютером. У ці моменти в будинку вже не вистачало вільних розеток: пральна машинка, пилосос, чайник, мультиварка, а для фону ще й телевізор – працювало все, водночас загрожуючи стабільності електромережі. Нерідко під час такого необережного поводження з її ресурсом господарі поринали у суцільну темряву – спрацював автомат.
Чи знайомі вам ці ситуації?
- Коли часто перегорають або блимають лампочки.
- Після ввімкнення кількох потужних приладів вимикається світло.
- Побутова техніка працює із незвичними звуками, перебоями.
Якщо так, вам потрібен стабілізатор напруги. https://stabilizatori.com/stabilizator-naprjazhenija-eleks-amper-12-1-40a-9000-v2-0
Стабілізатор напруги – це пристрій, який слугує для стабілізації електричного струму, підтримуючи в мережі напругу 220В. Використання такого приладу дозволяє захистити все, що працює від мережі, від перепадів напруги та короткого замикання.
Коли холодильник чи телевізор працює через стабілізатор, він не відчуває різкого перепаду напруги. Це може значно продовжити термін експлуатації техніки. Від зниження чи підвищення напруги передусім страждають комп’ютери та двигуни габаритної побутової техніки.
Стабілізатор стане у нагоді як у квартирі, так і в приватному будинку.
Першим чином необхідно врахувати параметри електричної мережі та придбати обладнання, яке найбільше підійде за ознаками. Найпростіший метод визначитися зі стабілізатором – це додати потужність всіх тих приладів, які працюють у приміщенні. Ця величина і вплине на вибір стабілізатора. Також слід врахувати ймовірне просідання напруги.
Як обрати стабілізатор напруги?
Стабілізатори напруги – це обладнання, яке дозволить підключити відразу декілька електричних приладів.Перший і найголовніший критерій вибору стабілізатора – це сумарний коефіцієнт потужності, яку може прийняти модель. Від загального навантаження, яке буде підключене до приладу, залежатиме його робота. Тож заздалегідь потрібно визначити, скільки приладів та якої потужності будемо підключати до стабілізатора напруги для будинку.
Наприклад, якщо нам потрібно підключити обігрівач, потужність якого 1000 Вт і вентилятор, потужність якого складає 700 Вт, нам потрібен стабілізатор із потужністю мінімум 1700 Вт. А краще підібрати модель із запасом близько 20-30 %. Отже, для того, щоб підключити зазначені прилади, слід звернути увагу на модель потужністю приблизно 2000 Вт.
Придбати стабілізатор напруги можна в магазині Stabilizatori.com. Компанія надає офіційну гарантію на всі товари від одного до десяти років.Перевага компанії у тому, що вона має власний сервісний центр. Це означає, що навіть після закінчення гарантійного терміну на стабілізатор напруги фахівці проведуть післягарантійний ремонт. https://stabilizatori.com/stabilizator-naprjazhenija-eleks-gerc-m16-1-40-v3