Повна зала поціновувачів музики зібралася 16 травня у другому корпусі Переяславського Центру культури і мистецтв, розповідає Proslav. На початок звітного концерту мистецької школи імені Павла Сениці більшість глядачів очікували з відчуттям приємного хвилювання – це батьки, бабусі й дідусі, близькі та друзі юних артистів, які за мить вийдуть на сцену.
Звітний концерт розпочався виступом ансамблю баяністів. Його керівник – Володимир Проказов, відомий на Переяславщині та за її межами віртуоз, талановитий педагог, який все життя присвятив дітям і музиці. Композиції «Вальс» Миколи Різоля та «Козачок» Семена Гулака-Артемовського у їхньому виконанні зірвали шквал оплесків.
Юний гітарист Іван Башук виконав твір Зекінья ді Абреу «Тіко-тіко». Викладач – Руслан Накоренко.
Наступними на сцену вийшов хор хлопців. Виконали відому на весь світ молитву Ave Maria, яка надихнула багатьох композиторів на створення її музичних інтерпретацій. У виконанні вокалістів прозвучала версія композитора Роберта Прайзмана. Керівник – Катерина Супрун, концертмейстр – Наталія Погасій.
Зворушливими був виступ випускників школи, дуету бандуристів у складі Богдана Гуленка і Надії Томчук. Вони виконали пісню Володимира Івасюка «Пісня буде поміж нас». Викладачка – Вікторія Завадська.
Гучними аплодисментами глядачі вітали естрадний ансамбль під керівництвом Олени Поночевної з безсмертним хітом Freddie Mercury «THE SHOW MUST GO ON».
Фортепіанний дует у складі Анни Сливи та Дениса Кузьменка виконав легендарну композицію Ігоря Шамо «Києве мій» (класи викладачів Лесі Стащенко та Олени Поночевної).
А вокальний дует у складі Влада Грищука та Діани Головко виконали пісню на слова та музику Наталії Май «На нашій Україні» (клас Вікторії Завадської, концертмейстер Олена Потоцька).
Далі свої вокальні таланти глядачам дарували Катерина Кириченко та Назар Зосько. Ансамбль бандуристів виконав композиції «Тополина земля» та «Святковий вінок».У виконанні ансамблю гітаристів пролунав твір Агустіна Барріоса «Менует».
Ансамбль духових інструментів вразив майстерним виконанням твору Йогана Себастьяна Баха «Арія». Керівник – Олександр Паращак.
Хор старших класів під керівництвом Катерини Супрун виконав композиції «Світанок» і «Сопілочка». Солістки – Ольга Шевчук, Маргарита Бродова, Надія Томчук.
Випускниці мистецької школи Маргарита Бродова та Надія Томчук виконали українську народну пісню в обробці Олега Курінного «Ой ходила дівчина бережком». Марина Бродова також зіграла на саксофоні композицію Клода Болінга «Сюїта» (Клас викладача Вадима Ноздровського).
З вокальною композицією «Ой казала мені мати» на сцену вийшла Софія Левченко (клас Анни Кочеровської). Дует у складі Назара Бомко та Миколи Кіскіна виконали твір Стельмаха «Веселий потяг». Партію ударних виконував Андрій Онищенко. Викладачка – Тамара Кичак.
Зведений ансамбль скрипалів під керівництвом Ольги Нестерук виконав «Ноктюрн» композитора Важи Азарашвілі та «Французькі каблуки» Ліндстрома. А старший ансамбль скрипалів зіграв твір нетлінної української класики – «Намалюй мені ніч» Мирослава Скорика. Ще один твір української класики «Не питай» Ігоря Поклада виконала випускниця школи Ольга Шевчук.
Один за одним на сцену виходили Андрій Юрченко з композицією «Прелюдія» Георга Генделя, Софія Ліходєєва з ноктюрном «Тому, кого кохає душа моя», Артем Чирка з українською народною піснею «На вулиці скрипка грає», Даніїл Зарубін з композицією Теодора Дюбуа «Скерцетто», Мирон Шевченко з твором Майнфреда Шмідца «Танок гномів», Володимир Кравченко з композицією «Вальс в «Французькому стилі».
Заключним був виступ молодших класів під керівництвом Юлії Ноздровської та естрадного ансамблю під керівництвом Олени Поночевної. Діти виконали пісню «Дитячими долонями» (слова і музика Наталії Май, аранжування Вадима Ноздровського).
На завершення директор Переяславської мистецької школи імені Павла Сениці Вадим Ноздровський побажав випускникам та учням не зупинятися на досягнутому, самовдосконалюватися та, звісно, не забувати місце, де вони зробили перші кроки до свого професійного музичного становлення.
Вадим Анатолійович висловив слова вдячності викладачам за віддану працю, безцінні знання, старання і час, які вони присвячують розвитку молодих талантів, а батькам – за сприяння та підтримку творчого розвитку юних дарувань.