Багато хто, використовує браузер для збереження паролів. Але ви маєте розуміти, що зберігати паролі в браузері – як залишати ключі під килимком перед дверима. Начебто зручно, але чи дійсно безпечно? У кіберполіції пояснили, чому краще позбутися цієї звички і знайти більш надійні способи захистити свої дані.

Чому не варто зберігати паролі в браузерах?
- Крадіжка паролей шахраями. Якщо зловмисник отримає доступ до вашого комп’ютера або браузера, він може легко вкрасти збережені паролі;
- Фізичний доступ сторонніх людей до комп’ютера. Якщо хтось має фізичний доступ до вашого комп’ютера, то така особа зможе переглянути або скопіювати збережені паролі без вашого відома;
Ми рекомендуємо запам’ятовувати паролі – це найнадійніший спосіб їх зберігання.
Допомога кіберполіції в протидії дезінформації
Правоохоронці просять долучитись до соціального проєкту «БРАМА» – це проєкт, що був створений за підтримки кіберполіції України та волонтерських організацій для протидії дезінформації та блокування протиправного контенту.
Головною метою є очищення інформаційного простору від російської пропаганди та сервісів поширення дезінформації, а також знищення осередків незаконного поширення забороненого контенту.
Місія полягає у тому, щоб кількісно зменшити присутність росіян, що поширюють пропагандистські матеріали, у медіапросторі та якісно навчати виявляти й утилізувати ворожий контент.
Для того, щоб бути частиною проєкту, користувачам достатньо мати мобільний телефон або компʼютер та трохи часу, який користувач готовий приділити для важливої справи.
Задача учасників – надсилати скарги на надані нами пости, сервіси, посилання тощо. Більше скарг – більша вірогідність блокування контенту.
Запрошуємо долучитись до соціального проєкту “БРАМА”