Коли війна чи інші обставини закидають тебе за кордон, надзвичайно актуальною стає потреба залишатися на зв’язку з близькими, вчасно отримувати необхідну інформацію та мати елементарну навігацію у незнайомих країнах та містах. Найперше тобі важливо знати про те, що у новому місці наявний ідеальний роумінг як підключити. Водночас, багато хто нехтує потребою у наявності хорошого зв’язку у будь-якому місці – розповідаємо, чому так робити не варто.
Зв’язок і роумінг – це про постійну впевненість у власній безпеці й необхідну інформацію
Ніхто й ніколи не застрахований від непередбачуваних і надзвичайних ситуацій. Поготів у нових, не знаних доти містах і країнах. Зв’язок і роумінг в таких ситуаціях, направду, здатний врятувати життя – зв’язатися з екстренними службами чи сповістити про біду знайомих. Не менш важливо дізнатися про погоду, трафік на дорогах, актуальні новини, вибудувати логістику свого пересування – для цього теж потрібен доступ до мережі. Нині роумінг від українських операторів стільникового зв’язку доступний у більшості країн світу.
Зв’язок і роумінг – це про віртуальне перебування з найближчими людьми 24/7
Бути на постійному зв’язку з найріднішими у нових містах і країнах для кожного з нас настільки ж цінно, як і найріднішим бути з нами. Це зменшує відчуття самотності, додає підтримки на етапі адаптації. Тож не шкодуйте можливостей для дзвінків, повідомлень у месенджерах, обміні контентом.
Зв’язок і роумінг – це про ефективність в роботі
ХХІ століття вимагає від представників багатьох професій постійного перебування на зв’язку. Повальна епідемія коронавірусу наочна продемонструвала нам важливість і зручність дистанційної роботи, віртуальних нарад й поширення файлів. З надійним роумінгом ні у колег, ні у клієнтів не буде проблем у комунікації з вами у якій точці світу б ви не були.
Лайфхаки з використання роумінгу закордоном:
- Порівнюйте тарифи і вартість різних пакетів послуг які можуть повністю задовольнити ваші потреби й оберіть найвигідніший пакет з великою кількістю хвилин чи безліміту на розмови, текстових повідомлень та трафіку для інтернету.
- Контролюйте витрати на зв’язок скориставшись відповідними додатками чи кодами доступу до контекстного меню. Це дозволить уникнути непередбачених витрат, оптимізувати витрати хвилин та гігабайтів.
- При можливості користуйтесь точками доступу Wi-Fi: Коли це можливо, підключайтеся до Wi-Fi у готелях, кафе та інших публічних місцях. Це допоможе зекономити мобільний трафік для інших випадків.
- Потурбуйтесь про захист особистих даних: Використовуйте VPN для безпечного підключення до інтернету, особливо через публічні Wi-Fi мережі. Це захистить ваші особисті дані від потенційних загроз.
Пошук Wi-Fi, придбання місцевих SIM-карт, постійні перепідключення – усе це безумовно забирає час та сили. Радимо вам використовувати роумінг як розумне та оптимальне в коефіцієнті «ціна-користь» яке починає діяти вже з перших хвилин після перетину кордону. Позбавтесь рутини і зайвих турбот та зосереджуйтесь лише на найважливішому – спілкуванні з рідними, друзями та колегами, подорожах, роботі.