Міністерство оборони України збільшило перелік військовослужбовців, які отримають додаткову винагороду. Повідомляє Proslav з посиланням на телеграм-канал Міноборони.
В установі зазначають, що збільшені виплати пораненим, інструкторам навчальних центрів, строковикам та курсантам.
Найближчим часом додаткова винагорода надійде на рахунки наступних категорій військовослужбовців:
- 100 000 грн – військовослужбовці ракетних військ, артилерії та протиповітряної оборони, які здійснюють вогневе ураження противника, без умови перебування в районі ведення бойових дій (раніше вони отримували 30 000). Нараховується з 29-го вересня;
- 100 000 грн – військовослужбовці, які здійснюють розмінування у районах ведення бойових дій (раніше вони отримували 30 000). Нараховується з 29-го вересня;
- 50 000 грн – військовослужбовці зі складу командування та штабів (у тому числі поза районами ведення бойових дій), які здійснюють управління частинами та підрозділами, що ведуть бойові дії (раніше вони отримували 30 000). Нараховується з 29-го вересня;
- 30 000 грн – військовослужбовцям за виконання бойових завдань з розмінування поза районами ведення бойових дій. Нараховується з 29-го вересня.
Водночас поранені військовослужбовці, які перебувають у розпорядженні понад два місяці та за станом здоров’я не мають змоги виконувати обов’язки військової служби за відповідними посадами, отримуватимуть додатково 20 100 грн. Нараховується з 1-го червня.
Окрім цього, інструктори учбових центрів отримуватимуть додатково від 15 000 до 30 000 грн (нараховується з 1-го червня); строковики – 6 000 грн (нараховується з 1-го червня); курсанти – 2 350 грн (нараховується з 1-го червня).
«Зазначені військовослужбовці отримають відповідні доплати найближчим часом. Оновлене грошове забезпечення військовослужбовці почнуть отримувати з 29-го вересня», – повідомляють в оборонному відомстві.
У Міноборони додали, що виплати бійцям, які воюють на передньому краї, збережені на тому ж рівні – 100 000 грн. Це ж стосується військовослужбовців, які отримали поранення (контузію, травму, каліцтво), пов’язане із захистом Батьківщини, та перебувають на стаціонарному лікуванні, а також сімей полонених та зниклих безвісті.
Нагадаємо, про воїнів із Переяславщини презентували документальні фільми. Де їх переглянути – розповідаємо за посиланням.