У ніч на неділю, 28 червня, російські окупаційні війська здійснили черговий масований обстріл столиці. Ворог атакував Київ балістичним озброєнням, завдаючи ударів у кілька хвиль. Внаслідок ворожої атаки є руйнування та потерпілі, передає Proslav.

За офіційними даними пресцентру командування Повітряних сил ЗСУ, цієї ночі противник застосував балістичні ракети, намагаючись пробити протиповітряну оборону міста серійними атаками.
Як повідомив очільник Київської міської військової адміністрації (КМВА) Тимур Ткаченко, наслідки ворожого удару найбільше відчулися у Дарницькому районі столиці.
Крім того фіксувалась пожежа біля житлового будинку, за іншою адресою горіла СТО. Також горіла нежитлова будівля.
Станом на 5-ту ранку 28 червня офіційно підтверджено інформацію про двох постраждалих внаслідок російської атаки. Характер їхніх травм наразі не уточнюється.
Оперативні служби продовжують працювати на місцях ліквідації наслідків. Більш детальна інформація щодо масштабів завданих збитків з’ясовується та буде оприлюднена згодом.
