⚠️ Оперативна інформація в Telegram

Це був ваш день, тож обов’язково закарбуйте його в пам’яті: у переяславських школах відбулися випускні (фото)

Шкільні випускні в Україні цьогоріч пройшли в умовах повномасштабної війни. А у деяких регіонах випускники взагалі були змушені відмовитися від цього свята, незважаючи на те, що воно буває лише раз в житті.

Це був ваш день, тож обов’язково закарбуйте його в пам’яті: у переяславських школах відбулися випускні (фото)

Дякуючи нашим захисникам і захисницям, які нині мужньо обороняють наше з вами мирне небо, у Переяславі, хоча й без зайвого пафосу,випускні все ж відбулися.

Зокрема, 3 липня свій випуск зі школи відмітили учні 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Випускники у цей день кружляли у прощальному вальсі, а класні керівники подарували своїм учням незабутні напутні слова у вигляді репу.

У ході свята, традиційно, відзначили відмінників. Серед 24 учнів класу 7 випускників отримали золоті медалі, 2 – срібні. Крім того, були нагороджені джури рою «Переяславські козаки», а точніше – основний склад команди. Між іншим, вони уже неодноразово ставали переможцями міських змагань та учасниками обласних.

А сонячного суботнього дня, 2 липня, зі школою попрощалися учні 9-11 класів ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Це був незабутній день, на який з нетерпінням чекали і школярі, і їхні батьки. Щирі посмішки, сльози радості та смутку на обличчях присутніх панували на цьому святі.

Гадаємо, чуттєве прощання з рідною школою, вчителями та однокласниками, трепет перед дорослим життям та незвіданими стежинами назавжди залишаться у пам’яті кожного.

Знаковими ці дні стали ще й тому, що школи №2 і №3 незабаром трансформуються у гімназії, а отже, більше таких випусків у них не буде.

Нагадаємо, раніше ProSlav розповідав, як змінили статус та назви усіх закладів середньої освіти Переяслава.

Фото із FACEBOOK